Latvijas Русский

Originalios atsarginės dalys STILL

Greitas STILL šakinių krautuvų ir sandėliavimo technikos atsarginių dalių pristatymas

Mes esame oficialus STILL elektrinių ir dyzelinių šakinių krautuvų atsarginių dalių tiekėjas Lietuvoje. Taip pat pas mus galima nupirkti elektrinių palečių transporterių tipo EXU, EXU-SF, elektrinių užsakymų komplektavimo krautuvų tipo CX ir COP, elektrinių rietuvų su lanksčia rankena EXV, richtruckų FM-X, siaurų praėjimų rietuvų MX-X, taip pat bet kurios kitos sandėlio technikos STILL atsargines dalis.

Kaip užsakyti atsargines dalis technikai STILL?

Originalių atsarginių dalių užsakymas atliekamas pagal atsargines dalies identifikacinį numerį. Jis dažnai dar vadinamas atsarginės dalies katalogo numeriu. Jeigu jūs pirkote įrangą iš įgalioto platintojo, tai kartu su ja yra atsarginių dalių katalogas popierine arba elektronine forma. Šiame kataloge yra visų atsarginių dalių identifikavimo numeriai. Jei reikiamos dalies numerio paieška sukelia jums sunkumų, mūsų serviso specialistai mielai padės jums rasti tinkamą numerį. Jums reikia tik pateikti mums jūsų technikos markę, pagaminimo metus ir serijos numerį.

Koks technikos STILL atsarginių dalių pristatymo terminas?

Dauguma atsarginių dalių yra centriniame sandėlyje. Jų užsakymui reikia tik atsiųsti mums paraišką ir mes pristatysime jums užsakymą per 7 darbo dienas. Kai kurios atsarginės dalys, kurios yra užsakomos labai retai, gali būti pristatytos per ilgesnį laiką.

Originalios atsarginės dalys STILL