Latvijas Русский

Akumuliatorių keitimas

Traukos akumuliatorių keitimas. Traukos baterijos elektriniams krautuvams ir sandėliavimo technikai.

Jei jūsų elektrinis krautuvas, elektrinis vežimėlis ar elektrinis rietuvas per mažai dirba su vienu įkrovimu, tai labiau tikėtina, kad laikas pakeisti traukos bateriją. Rūgštinės traukos baterijos su skystu elektrolitu tarnavimo laikas paprastai yra 1500-1700 pilnų įkrovimo-iškrovimo ciklų. Tai laikantis visų eksploatavimo sąlygų sudaro maždaug 5 metus. Tačiau praktikoje šis laikotarpis gali būti ilgesnis arba trumpesnis. Rūgštinių baterijų tarnavimo laikas žymiai sumažinamas dėl nesavalaikio skyrelių papildymo su distiliuotu vandeniu, gilaus iškrovimo, tinkamai nepasirinkto įkroviklį, eksploatavimo esant žemai temperatūrai, tarpinių įkrovimų.

Želiniai traukos akumuliatoriai yra dar jautresni pilnų įkrovimo-iškrovimo ciklų laikymuisi. Nepaisant to, kad iš pradžių želinė baterija tarnauja vidutiniškai 1000-1200 ciklų, jos tarnavimo laikas gali būti gerokai sumažintas, jei bus daug tarpinių įkrovimų arba ji bus iškraunama žemiau leistino iškrovimo gylio. Vienintelis želinės baterijos privalumas yra tai, kad ji nereikalauja priežiūros.

Mes siūlome tiekti traukos rūgštines, želines ir Li-Ion (ličio-jonų) baterijas šakiniams krautuvams, elektriniams palečių vežimėliams, rietuvams ir kitai sandėlio technikai. Kad padaryti užsakymą, praneškite mums krautuvo tipą, baterijos dydį, nominali įtampa ir talpą. Mūsų specialistai patars jums ir pasiūlys geriausią variantą, kuris tinka jūsų darbo sąlygoms.

Akumuliatorių keitimas