Latvijas Русский

Šakinių krautuvų nuoma Lietuvoje

Vietoj kėlimo sandėliavimo technikos pirkimo mes siūlome jos ilgalaikę nuomą. Pas mus galima ilgam laikui išsinuomoti elektrinį šakinį krautuvą, elektrinį palečių vežimėlį, rietuvą ir kitą techniką. Tai gali būti nauja arba naudota technika. Sandėlių technikos nuoma leidžia neleisti iš karto dideles sumas jos įsigijimui. Taip pat nekyla techninės priežiūros, remonto ir utilizacijos klausimas. Daugelis kompanijų visiškai atsisako nuo nekilnojamojo turto įsigijimo nuosavybėn, o tik nuomoja jį. Nuoma leidžia tiksliai planuoti jūsų verslo išlaidas ir neturėti nenumatytų išlaidų.

Paprastai nuomos sutartis sudaroma laikotarpiui nuo 1 metų iki 5 metų. Nuomos tarifas yra tuo mažesnis, kuo ilgesnis nuomos laikotarpis. Po sutarto nuomos laikotarpio pabaigos nuomininkui paprastai suteikiama galimybė įsigyti šią techniką. Dėl išpirkimo kainos paprastai sutariama iš anksto. Jei nuomininkas nepageidauja išpirkti techniką, ji lieka nuomotojo žinioje.

Norėdami gauti pasiūlymą sandėlio technikos ar šakinio krautuvo nuomai reikia tik kreiptis į mus ir pranešti, kokią technika jums reikalinga, nuomos laikotarpį ir numatomą darbo laiką per mėnesį darbo valandomis.

STILL RX20-15 kėlimo aukštis iki 4,5 m.
STILL RX20-15 kėlimo aukštis iki 4,5 m.
Nuomos laikotarpis, dienų 1 - 3 4 - 7 8 - 14 15 - 30 31 - 90 daugiau nei 90
Tarifas su PVM1, euro/diena 726 Eur/mėn su Full service Pagal paklausimą
STILL elektrinių palečių vežimėlių nuoma  EXU SF 20, keliamoji galia iki 2 t.
STILL elektrinių palečių vežimėlių nuoma EXU SF 20, keliamoji galia iki 2 t.
Nuomos laikotarpis, dienų 1 - 3 4 - 7 8 - 14 15 - 30 31 - 90 daugiau nei 90
Tarifas su PVM1, euro/diena 181.5 Eur/mėn su full service pagal paklausimą
1 Nuomos tarifai yra baziniai ir gali būti koreguojami priklausomai nuo nuomojamos technikos skaičiaus ir kitų sąlygų. Technikos pristatymo ir jos montavimo ir demontavimo kaina neįskaičiuota į nuomos tarifą ir turi būti mokama atskirai.

Nuoma