Latvijas Русский

Technika sandėliui STILL

Mūsų įmonė siūlo naudotus šakinius krautuvus, rietuvus, elektrinių palečių vežimėlius ir kitą naudotą sandėlio kėlimo techniką su kokybės garantija.

Jeigu jūs perkate pas mus naudotą krautuvą ar rietuvą, jums nereikia jaudintis dėl jo techninės būklės. Jūs nieko nerizikuojate. Mes užsakome šia techniką iš STILL gamyklos filialu Europoje. Be to, mes siūlome naudotus šakinius krautuvus iš mūsų nuomojamos technikos parko Minske. Tokiu būdu, tai yra technika su patikrinta istorija. Taip pat svarbu, kad priežiūra ir einamasis remontas buvo atliekamas kvalifikuoto personalo ir laiku.

Taip pat reikėtų paminėti apie atsarginių dalių, kurie yra naudojami remontui ir priežiūrai, kokybę. Nesvarbu, ar tai būtų suremontotas Europoje krautuvas, ar įsigitas iš mūsų naudotų krautuvų parko - galite būti tikri, kad visos šios technikos remontui buvo naudotos tik originalios atsarginės dalys. Žinoma tai yra ilgo tolesnio eksploatavimo laikas be papildomų nereikalingų išlaidų naudotams rietuvams ar naudotams krautuvams.

Mūsų sandėlyje Minske yra naudoti šakiniai krautuvai, rietuvai, elektriniai palečių vežimėliai. Priklausomai nuo jūsų poreikių, mes galime pasiūlyti gamyklinėse sąlygose suremontuotus šakinius krautuvus STILL (Vokietija) arba naudotus krautuvus "kaip yra" geriausiomis kainomis.

Atkurti specialioje gamyboje naudoti dyzeliniai ir elektriniai krautuvai STILL ne daug skiriasi nuo naujų. Visa tai dėka griežtai įgyvendinamai darbų technologijai šioje gamyboje. Papildoma garantija yra originalių mazgų ir agregatų, kurie turi būti pakeisti, naudojimas. Daugiau informacijos apie suremontuotus krautuvus STILL galite rasti puslapyje Suremontuotas naudotas krautuvas pagal užsakymą.