Latvijas Русский

Elektrinis palečių keltuvas STILL EXD-S

EXD-S
  • EXD-S!
  • Электрический штабелер EXD-S - кабина
  • Электрический штабелер Still EXD-S
  • Электрический штабелер EXD-S - в работе

Kėlimo galia:
2000kg.
Kėlimo aukštis:
1580mm.

Techninis aprašymas (PDF)

Pateikti paklausimą

Elektriniame palečių keltuvę STILL EXD-S įrengta fiksuota operatoriaus platforma. Šis modelis yra skirtas pervežti iškart dvi paletes, tai kelis kartus padidina pakrovimo ir iškrovimo procesų efektyvumą sandėlyje. Elektriniai palečių keltuvai EXD-S yra labai efektyvus ir patogus darbe, turi aukštą produktyvumą.

Ergonomiška keltuvo korpuso forma, vientisai suvirintas rėmas ir šiuolaikinė konstrukcija leidžia šiai technikai lengvai manevruoti siauruose koridoriuose ir susiaurintose erdvėse. EXD-S gali greitai keltis rampa ir net įvažiuoti į sunkvežimį. Platformos D-formos konstrukcija suteikia technikai papildomą stabilumą ir leidžia išlaikyti didžiausias apkrovas. Galimybė gabenti sunkius krovinius užtikrinama dėka patobulintos keltuvo važiuoklės lingės pakabos, apkrovą didėja proporcingai krovinio masei ant šakių.

Optimaliai apskaičiuoti apkrovą vežimėlyje galima dėka visiškai naujos padidintos stiebo konstrukcijos, turinčios didesnį protarpį. Optimali apkrovos apskaita yra kruopščiai apskaičiuota ir pasiekiama konceptualiai naujo stiebo sąskaita. EXD-S 20 – tai moderni, ergonomiška transporto ir pakrovimo priemonė, sukurta naujausiomis technologijomis ir pagal rinkos reikalavimus.

Pateikti paklausimą