Latvijas Русский

Elektrinis palečių keltuvas BAOLI ES16-N02

ES16-N02
  • ES16-N02!

Kėlimo galia:
1600kg.
Kėlimo aukštis:
4600mm.
Pateikti paklausimą

Baoli ES16-N02 nominali keliamoji galia yra 1600 kg, o maksimalus kėlimo aukštis - 4600 mm. Liekamoji galia 4600 mm aukštyje yra 800 kg. Galingas 3,2 kW kėlimo variklis leidžia pakelti krovinį 0,13 m / s greičiu.

Kompaktiškas dizainas leidžia šį keltuvą patogiai naudoti bet kurioje gamyboje, prekyboje ar sandėlyje, kur nėra labai didelės krovimo apyvartos. Į komplektą įeina įkroviklis, jungiamas prie 220 V kintamosios srovės tinklo. Į standartinė komplektaciją įeina patogi ir patvari valdymo svirtis, 24V 270 Ah akumuliatorius, 1150 mm ilgio šakės, akumuliatoriaus įkrovos indikatorius, moto valandų skaitiklis. Taip pat yra apsauga nuo gilaus baterijos iškrovimo, galinčio neigiamai paveikti baterijos tarnavimo laiką. Kai pasiekiama žemiausia akumuliatoriaus iškrovos riba, pakėlimo funkcija automatiškai išsijungia. Tuo tarpu horizontalus judėjimas veikia, kad galima būtų nugabenti keltuvą iki įkrovos vietos.

Italijos gamybos kontrolės blokas (Zapi), CAN-BUS duomenų perdavimo technologija ir keturių taškų važiuoklės dizainas užtikrina didelį patikimumą ir galimybę greitai aptikti ir pašalinti nesklandumus. Remontas ir techninė priežiūra nėra sudėtinga dėl aiškios konstrukcijos ir gero priėjimo prie pagrindinių komponentų ir mazgų.

Kodėl Baoli?

Elektriniai krautuvai BAOLI (KION) yra sukurti naudojant turtingą grupės KION patirtį ir technologijas. BAOLI gamykla yra "KION Group" (Vokietija) dalis. KION yra kėlimo įrangos rinkos lyderė Europoje, jungianti tokius žymius prekių ženklus kaip STILL, Linde, OM ir Baoli.

Pasirinkę Baoli techniką jūs neturėsite nerimauti, ar tiekėjas galės suteikti jums tinkamą serviso lygį. Ar bus galima greitai gauti atsargines dalis ir aptarnavimo paslaugas? Baoli valdytojai jau išsprendė šią problemą. Atsargines dalis Europos klientams galima įsigyti centriniame sandėlyje Italijoje. Be to, Italijos biuras yra atsakingas už techninę pagalbą ir padeda išspręsti visus su gedimų diagnozavimu, remontu ir priežiūra susijusius klausimus, jei tokia pagalba reikalinga tiek tarpininkams, tiek klientams.

Norėdami gauti papildomą specialistų konsultaciją dėl Baoli įrangos, taip pat nusipirkti keltuvą ar kitą sandėliavimo įrangą už patrauklią kainą su garantija Vilniuje, kreipkitės į UAB Forksis. Svetainėje pateikiami įvairūs elektriniai keltuvai Baoli. Skambinkite ir užsisakykite!

Pateikti paklausimą