Latvijas Русский

Elektrinis palečių keltuvas BAOLI ES15-N01

ES15-N01
  • ES15-N01!

Kėlimo galia:
1500kg.
Kėlimo aukštis:
3400mm.
Pateikti paklausimą

Baoli ES15-N01 nominali apkrova 1500 kg, maksimalus kėlimo aukštis iki 3400 mm. Likutinė galia 3400 mm aukštyje yra 800 kg. Galingas 3,0 kW kėlimo variklis leidžia pakelti krovinį 0,10 m / s greičiu. Keltuvo greitis su apkrova ir be apkrovos yra toks pats - 6 km / h.

Keltuvas tinkamas naudoti gamyklose ir sandėliuose, kuriuose yra vidutinis ir didelis krovimo apyvartos lygis. Ilgą darbo laiką viename įkrovime užtikrina galinga 24V, 210 Ah traukos baterija. Komplekte yra akumuliatoriaus įkrovos indikatorius, moto valandų skaitiklis. Apsauga nuo gilios akumuliatoriaus iškrovos, kuri automatiškai išjungia liftą, kad būtų išvengta gilios iškrovos. Komplekte yra įkroviklis pritaikytas 220 V kintamosios srovės tinklui su 8 ar 12 valandų krovos laiku.

Baoli ES15-N01 gali būti naudojamas prekių gabenimui dideliais atstumais. Tam rekomenduojama prie standartinės komplektacijos pridėti sulankstomą operatoriaus platformą ir šoninę apsaugą. Tai padės greičiau ir saugiau dirbti. Kitas variantas, kuris gali padidinti darbo efektyvumą ir našumą - elektrinis vairo mechanizmas.

Kodėl Baoli?

Elektriniai krautuvai BAOLI (KION) yra sukurti naudojant turtingą grupės KION patirtį ir technologijas. BAOLI gamykla yra "KION Group" (Vokietija) dalis. KION yra kėlimo įrangos rinkos lyderė Europoje, jungianti tokius žymius prekių ženklus kaip STILL, Linde, OM ir Baoli.

Pasirinkę Baoli techniką jūs neturėsite nerimauti, ar tiekėjas galės suteikti jums tinkamą serviso lygį. Ar bus galima greitai gauti atsargines dalis ir aptarnavimo paslaugas? Baoli valdytojai jau išsprendė šią problemą. Atsargines dalis Europos klientams galima įsigyti centriniame sandėlyje Italijoje. Be to, Italijos biuras yra atsakingas už techninę pagalbą ir padeda išspręsti visus su gedimų diagnozavimu, remontu ir priežiūra susijusius klausimus, jei tokia pagalba reikalinga tiek tarpininkams, tiek klientams.

Norėdami gauti papildomą specialistų konsultaciją dėl Baoli įrangos, taip pat nusipirkti keltuvą ar kitą sandėliavimo įrangą už patrauklią kainą su garantija Vilniuje, kreipkitės į UAB Forksis. Svetainėje pateikiami įvairūs elektriniai keltuvai Baoli. Skambinkite ir užsisakykite!

Pateikti paklausimą