Latvijas Русский

Elektrinis palečių keltuvas BAOLI ES10-N01

ES10-N01
  • ES10-N01!

Kėlimo galia:
1000kg.
Kėlimo aukštis:
1580mm.
Pateikti paklausimą

Baoli ES10-N01 nominali keliamoji galia yra 1000 kg, o maksimalus kėlimo aukštis - iki 3500 mm. Likutinė galia 3500 mm aukštyje yra 600 kg. Galingas 2,2 kW kėlimo variklis leidžia pakelti krovinį 0,11 m / s greičiu, kuris mažai kuo skiriasi nuo žinomų Europos markių keltuvų.

Kompaktiškas dizainas ir įmontuotas įkroviklis leidžia šį keltuvą patogiai naudoti bet kurioje gamyboje, prekyboje ar sandėlyje, kur nėra labai didelės apyvartos. Įkrovimas gali būti atliekamas iš bet kurio 220V lizdo. Į standartinę komplektaciją įeina patogi ir patvari valdymo svirtis, bateriją 2x12V 85 Ah, šakės 1150 mm ilgio, akumuliatoriaus įkrovos indikatorius ir moto valandų skaitiklis. Taip pat yra apsaugos nuo gilių baterijų iškrovų, galinčių neigiamai paveikti baterijų tarnavimo laiką. Kai pasiekiama žemiausia akumuliatoriaus įkrovos riba , pakėlimo funkcija automatiškai išsijungia. Tuo tarpu horizontalus judėjimas veikia, kad galima būtų nugabenti keltuvą iki įkrovos vietos.

Apskritai, tai yra gana sėkmingas kainos ir našumo santykio modelis. Apart mažų pradinių įsigijimo išlaidų, ateityje nereikės jokių specialių remonto ir priežiūros išlaidų. Visi komponentai yra pagaminti iš patvarios ir aukštos kokybės medžiagų.

Kodėl Baoli?

Elektriniai krautuvai BAOLI (KION) yra sukurti naudojant turtingą grupės KION patirtį ir technologijas. BAOLI gamykla yra "KION Group" (Vokietija) dalis. KION yra kėlimo įrangos rinkos lyderė Europoje, jungianti tokius žymius prekių ženklus kaip STILL, Linde, OM ir Baoli.

Pasirinkę Baoli techniką jūs neturėsite nerimauti, ar tiekėjas galės suteikti jums tinkamą serviso lygį. Ar bus galima greitai gauti atsargines dalis ir aptarnavimo paslaugas? Baoli valdytojai jau išsprendė šią problemą. Atsargines dalis Europos klientams galima įsigyti centriniame sandėlyje Italijoje. Be to, Italijos biuras yra atsakingas už techninę pagalbą ir padeda išspręsti visus su gedimų diagnozavimu, remontu ir priežiūra susijusius klausimus, jei tokia pagalba reikalinga tiek tarpininkams, tiek klientams.

Norėdami gauti papildomą specialistų konsultaciją dėl Baoli įrangos, taip pat nusipirkti keltuvą ar kitą sandėliavimo įrangą už patrauklią kainą su garantija Vilniuje, kreipkitės į UAB Forksis. Svetainėje pateikiami įvairūs elektriniai keltuvai Baoli. Skambinkite ir užsisakykite!

Pateikti paklausimą