Latvijas Русский

Elektriniai palečių keltuvai BAOLI (KION)

Купить Elektriniai palečių keltuvai BAOLI (KION) ES16-N02
Kėlimo galia: 1600kg.
Kėlimo aukštis: 4600mm.
Купить Elektriniai palečių keltuvai BAOLI (KION) ES12-N03
Kėlimo galia: 1200kg.
Kėlimo aukštis: 3600mm.
Купить Elektriniai palečių keltuvai BAOLI (KION) ES10-N01
Kėlimo galia: 1000kg.
Kėlimo aukštis: 1580mm.
Купить Elektriniai palečių keltuvai BAOLI (KION) ES15-N01
Kėlimo galia: 1500kg.
Kėlimo aukštis: 3400mm.
Купить Elektriniai palečių keltuvai BAOLI (KION) ES12-N02
Kėlimo galia: 1200kg.
Kėlimo aukštis: 3600mm.
Купить Elektriniai palečių keltuvai BAOLI (KION) ES15-N02
Kėlimo galia: 1500kg.
Kėlimo aukštis: 6000mm.

Baoli elektriniai keltuvai yra tinkami gamybos įmonėms, mažoms įmonėms, ūkininkams ir perdirbėjams, prekybos įmonėms, sandėliams, logistikos centrams. Ši technika skirta dirbti vidutinės ir mažos krovos apyvartos sąlygomis ir puikiai susidoroti su kasdienėmis krovinių perkėlimo ir saugojimo užduotimis. Dėl konkurencingos kainos, perkant Baoli keltuvus galima žymiai sutaupyti lėšų. Tuo tarpu pirkėjas gauna aukštos kokybės įrangą, atitinkančią visus Europos standartus.

Kaip išsirinkti keltuvą? Į kokius parametrus atsižvelgti?

Pradžioje nurodykite didžiausią jūsų krovinio svorį. Baoli elektrinių keltuvų keliamoji galia yra nuo 1000 iki 1600 kg. Taigi, jie skirti dirbti su kroviniais iki 1600 kg. Paprastai prekės yra ant standartinių Europos padėklų 800x1200 mm arba pramoninių padėklų, kurių matmenys 1000x1200 mm. Jei turite daugiau nestandartinių padėklų, tuomet turite pasirinkti didesnę kėlimo galią turinti keltuvą.

Kaip pasirinkti tinkamą keltuvo kėlimo aukštį?

Keltuvai Baoli gali būti sumontuoti su paprastais vienos pakopos stiebais su mažu kėlimo aukščiu ir trijų pakopų stiebais, kurių kėlimo aukštis yra iki 6 metrų. Norėdami tinkamai parinkti keltuvo šakių pakėlimo aukštį, būtina išmatuoti viršutines lentynos aukštį savo stelažuose ir pridėti 200 mm. Šakių kėlimo aukštis turi būti didesnis už viršutinės lentynos aukštį. Nepamirškite apie likutinį pajėgumą, kuris yra svarbus, jei reikia pakelti krovinį į didesnį aukštį. Padidinus pakėlimo aukštį, krautuvo stabilumas tampa mažesnis, o krovinio svoris, kurį galima pakelti iki didžiausio aukščio, mažėja. Pavyzdžiui, kai keliamoji galia yra 1500 kg į 3600 mm aukštį galima saugiai pakelti tik 1000 kg svorį. Praktiškai sandėliuose sunkieji kroviniai dedami į apatines lentynas, o lengvesni - į viršutines.

Traukos baterija ir įkroviklis.

Visų akumuliatorių, komplektuojamu Baoli keltuvuose, įtampa yra 24 V. Paprastai tai yra akumuliatoriai su skystu elektrolitu. Pirkėjui yra svarbi akumuliatoriaus talpa, kuri nurodyta Ah ir daro įtaką darbo trukmei viename įkrovime. Kuo didesnė akumuliatoriaus talpa Ah, tuo ilgesnis darbo laikas. Dažnai mūsų klientai klausia, ar tam tikras krautuvas gali dirbti, pavyzdžiui, 5 valandas be įkrovimo? Į šį klausimą sunku atsakyti vienareikšmiškai. Darbo trukmę veikia ne tik akumuliatoriaus talpa, bet ir daugelis kitų veiksnių. Svarbu yra apkrovos svoris, grindų būklė, kėlimų kiekis, oro temperatūra, kėlimo laiko ir horizontalaus krovinio judėjimo laikas ir tt. Tačiau galima atlikti apytikslius skaičiavimus.

Elektrinio keltuvo nepertraukiamo veikimo laiko apskaičiavimas.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia apskaičiuokite energijos kiekį, kuris yra mūsų keltuvo akumuliatoriuje. Pavyzdžiui, keltuve turime 24V 180 Ah bateriją. Leistinas akumuliatoriaus išsikrovimo gylis yra ne didesnis kaip 80% nominalios talpos. Šioje baterijoje po pilno įkrovimo yra naudingos energijos, kurią mes skaičiuojame pagal formulę 24V * 180Ah * 0.8 / 1000 = 3.5 kW.

Bendra variklio apkrova judant ir keliant yra 1,3 kW + 1,5 kW = 2,8 kW. Remiantis techniniais duomenimis, faktinis energijos suvartojimas eksploatavimo valandai VDI ciklo režimu (Europos standartas, kai mašina atlieka 40 arba 60 darbo ciklų per valandą nominalia arba artima nominaliai apkrovai), bus 25% varomosios jėgos. Taigi energijos suvartojimas bus 2,8 kW * 0,25 = 0,7 kW / h. Be to, 3,5 kW baterijos energijos rezervą mes padalinsime iš 0,7 kWh. Gavome, kad keltuvas galės dirbti apie 5 valandas be įkrovimo.

Jei vienos įkrovos nepakanka vienai darbo pamainai, daugelyje keltuvų modelių galima įrengti šoninę akumuliatoriaus pakeitimo galimybę ir užsisakyti keičiamą bateriją ir specialų rėmą. Tada viena baterija kraunama, o antra veikia. Baterija lengvai keičiama iš šono naudojant specialų baterijos keitimo rėmą.

Kokias dar funkcijas pasirinkti?

Jei prekės turi būti gabenamos dideliais atstumais, galima įdiegti operatoriaus sulankstomą platformą. Tai padės padidinti krovimo apyvartą ir palengvinti darbuotojų judėjimą. Priešingai, tais atvejais, kai sandėlis yra mažo dydžio, platformos reikėtų atsisakyti, nes ji nesuteiks jokio pranašumo, o keltuvas bus didesnis ir brangesnis.

Kodėl Baoli?

Elektriniai krautuvai BAOLI (KION) yra sukurti naudojant turtingą grupės KION patirtį ir technologijas. BAOLI gamykla yra "KION Group" (Vokietija) dalis. KION yra kėlimo įrangos rinkos lyderė Europoje, jungianti tokius žymius prekių ženklus kaip STILL, Linde, OM ir Baoli.

Pasirinkę Baoli techniką jūs neturėsite nerimauti, ar tiekėjas galės suteikti jums tinkamą serviso lygį. Ar bus galima greitai gauti atsargines dalis ir aptarnavimo paslaugas? Baoli valdytojai jau išsprendė šią problemą. Atsargines dalis Europos klientams galima įsigyti centriniame sandėlyje Italijoje. Be to, Italijos biuras yra atsakingas už techninę pagalbą ir padeda išspręsti visus su gedimų diagnozavimu, remontu ir priežiūra susijusius klausimus, jei tokia pagalba reikalinga tiek tarpininkams, tiek klientams.

Norėdami gauti papildomą specialistų konsultaciją dėl Baoli įrangos, taip pat nusipirkti keltuvą ar kitą sandėliavimo įrangą už patrauklią kainą su garantija Vilniuje, kreipkitės į UAB Forksis. Svetainėje pateikiami įvairūs elektriniai keltuvai Baoli. Skambinkite ir užsisakykite!