Latvijas Русский

Kompanija STILL pristato visiškai atnaujintą modelį–bestsellerį elektrinį krautuvą RX20

Hamburgas, sausio 23 2018 metai. Dar 2005 metais, kompanija STILL, pristačius rinkai nepakartojamą pilkai-oranžinio dizaino RX20 modelį, pataikė tiesiai į taikinį. Tai įrodo daugiau nei 80000 parduotų šio modelio vienetų. Šiandien STILL, Hamburgo interlogistikos srities ekspertas, visiškai atnaujino savo bestsellerį pagal kompaktiškumą, ergonomiškumą, našumą ir tikslumą, gerokai patobulino šį modelį ir įrengė "protingas" pagalbos operatoriui sistemas. Verslo atstovai gali tikėtis didžiausios darbo apyvartos ir našumo, taip pat labiau išplėsti šakinių krautuvų panaudojimo sritį. Operatorius ypatingai įvertins neprilygstamą darbo vietos komforto lygį.

"Kartu su naujuoju elektriniu krautuvo modeliu RX 20 mes nustatome naują standartą rinkoje ir įrodome, kaip dėl visų transporto priemonės parametrų sąveikos galima pasiekti optimalios krovimo apyvartos ir didelio ekspluatacinio prieinamumo. Jau šiandien mūsų klientams siūlome reikiamą ekonominį efektyvumą sprendžiant būsimas užduotis "- sako Thomas A. Fisher, pardavimų, rinkodaros ir paslaugų (CSO) kompanijos STILL GmbH. "Tuo pat metu mes atkreipėme dėmesį į mažas komponentų eksploatavimo sąnaudas ir tuo nustatėme naujus standartus bendros nuosavybės valdymo sąnaudoms (Total Cost of Ownership)."

Naują RX20 seriją sudaro 13 mašinų. Iš jų septynį trijų ir šeši keturių ašių krautuvų modeliai, skirti nuo 1,4 iki 2,0 tonų krovinių gabenimui su 500mm svorio centru. Protingi „universalai“ geriausiai tinka bendram naudojimui kaip lauke, taip ir patalpose. Šio modelio krautuvas greitai ir saugiai gabena krovinius ilgais atstumais maksimaliu 20 km/h greičiu. Todėl efektyvumo požiūriu jie jokiu būdu nenusileidžia krautuvams su vidaus degimo varikliais. Net pakuojant padėklus ant aukšto lentynų lygio, "RX 20" krautuvo sugebėjimas yra neabejotinas. Taip pavyzdžiui, modelis RX 20-16L pakelia 1,6 tonos apkrovą, kai maksimalus kėlimo greitis yra 0,53 m / s iki 5900 mm aukščio.

Energijos vartojimo efektyvumo lyderis "RX 20" yra skirtas plačiam pritaikymui ir visada bus aktualus būtent ten, kur reikia spręsti didelę krovimo apyvartą ir pasirengimą dirbti dviejų ar trijų pamainų režimu: logistikoje, mašinų gamybos, automobilių, chemijos, polimerinių ir sintetinių medžiagų pramonėje, o taip pat prekybos maisto produktais srityje. Dėl itin kompaktiško dizaino jis bus ypač paklausus tais atvėjais, kai dėl siauros važiuojamosios kelio dalies darbus reikia atlikti visame darbinio kanalo plotyje, pvz., gėrimų prekybos centrų prekių priėmimo taškuose, transporto priemonių, konteinerių, lentynų "Drive-In" pakrovimo/iškrovimo vietose ir "Block-type"tipo sandėliuose.

Galia ir našumas iš didžiosios raidės: Krautuvas aprūpintas visiškai nauju pavaros moduliu, kuris sujungia du integruotus nereikalaujančius techninio aptarnavimo  trifazius kintamosios srovės variklius su aktyviu aušinimu, taip pat naujos kartos keitiklį. Visa tai užtikrina ne tik aukštą ir patikimą našumą, bet ir geriausią gebėjimą įveikti nuolydį važiuojant rampa. Be to, varomas priekis užtikrina puikią traukos jėgą.  RX20 krautuvas gali įveikti rampos įkalnį iki 20% net kai yra maksimaliai užkrautas. Tuo pat metu buvo pagerintas  pagreitis, važiavimo charakteristikos, šakių kėlimo greitis ir elektrinis stabdymas (atbulinės eigos). Krautuvai tapo labiau dinamiški nei jų ankstesni modeliai. Siekiant užtikrinti, kad krautuvas visada demonstruotu savo našumą, kurio reikalaujama tam tikroje darbo operacijoje, klientas gali pasirinkti reikiamą režimą vienu mygtuko paspaudimu: aukštas energijos vartojimo efektyvumas arba didelė krovimo apyvarta. Kiekviename važiavimo režime galima keisti greitį, pagreitį ir elektrinį stabdymą keičiant važiavimo kryptį.

Aukštas manevringumas ir kompaktiškumas: Naujasis RX 20 yra žymiai kompaktiškesnis. Kompanija STILL realizavo minimalaus darbinių eismo juostų pločio ir bendro važiavimo aukščio reikalavimą, išlaikydama maksimaliai erdvesnę darbo vietą. Klientams, kuriems reikia ypač kompaktiškų mašinų, kurių keliamoji galia yra 1,4 arba 1,6 tonos, geriausiai tinka RX 20-14C ir RX 20-16C modeliai. Jų neprilygstamas manevringumas yra dėka trumpo mašinos rėmo, kuris užtikrina veikimą labai siaurais darbo koridoriais ir didelia akumuliatorių talpa (625Ah).

Keturių ašių krautuvų darbas siaurose praeigose pagerintas kombinuoto tilto ir nepriklausomos ratų pakabos dėka. Lyginant su ankstesniais modeliais, trijų ašių krautuvų darbinio praėjimo plotis sumažėjo 29 mm trijų ratų krautuvams, o  keturračiams  krautuvams – 177mm. Nauji RX20 modeliai su standartiniu  2,035 mm aukščiu gali dirbti konteineriuose.

Nauja baterijų koncepcija užtikrina didelį galios rezervą ir aukštą ekspluatacijos  lygį:  48 voltu elektrorautuvai su standartine šasi dabar gali būti varomi 625a/h akumuliatoriais pagal bvaterijos A arba B sujungimo shemą, kad operatorius galėtų ir toliau naudoti akumuliatoriaus AKB polių gnybtus, ir priklausomai nuo programos profilio galėtų pasinaudoti atitinkama baterija. Dėl dvigubo akumuliatoriaus skyriaus klientas bus gerai pasiruošęs ateičiai, nes jis galės naudoti naujas baterijos technologijas, tokias kaip ličio jonų baterijos. Dėl galimybės atlikti tarpinį akumuliatoriaus įkrovimą, ši efektyvi technologija siūloma labai intensyviam naudojimui, kuriam reikalinga maksimali eigos atsarga.

Su ličio jonų akumuliatoriumi (49 kWh), RX 20 turi didžiausią eigos rezervą savo klasėje. Jei reikia, klientas gali pasirinkti įprastą švino rūgšties akumuliatorių arba ličio jonų akumuliatorių. Kaip ir ankstesniuose modeliuose, "RX 20" sėkmės faktorius taip pat yra paprastas ir greitas  šoninis baterijos pakeitimas kėlimo vežimėlio pagalba. Todėl nereikia įkrovimo kambario. Sutaupytas baterijos įkrovimo  laikas gali būti panaudotas produktyviam darbui.

Patrauklus šiuolaikiškas ir elegantiškas dizainas: Kompanija STILL teikia didelę reikšmę aukštos kokybės medžiagų naudojimui ir tvirtai konstrukcijai. Dauguma plastikinių išorinių dalių buvo pakeistos plieninėmis. Baterijų skyriaus durys buvo sustiprintos, o visi žibintai ir signaliniai žiburiai yra apsaugoti stiprių plieninių korpusų (apvalkalų).

Puiki apžvalga sumažina nelaimingų atsitikimų skaičių: Kompanija STILL taip pat optimizavo stiebo dizainą ir labai sėkmingai sujungė galingą liftą su optimaliu stiebo matomumu. Kėlimo stiebo profiliai, kurie yra atsparūs lenkimui, užtikrina saugų ir sklandų apkrovos valdymą, įskaitant sunkias apkrovas, turinčias didelę likutinę galią. Puiki krovinių apžvalga RX 20 garantuojama ne tik naudojant teleskopinį stiebą, bet ir ypač naudojant trijų dalių stiebą. Nauji stiebai pasižymi siaurais lankstymo profiliais, taip pat C formos profiliais ant išorinio stiebo. Kėlimo cilindrai yra už profilių. Dėl to operatoriui atsiveria geras vaizdas tiek per stiebą, tiek pro jo šonus. Be to, apsauginis stogas suprojektuotas atsižvelgiant į optimalų vaizdą per apsauginio stogo skersines dalis. Dėl gero viršutinio matomumo, galima atlikti greitus ir saugius krovimo ir iškrovimo darbus viršutiniuose lentynų lygiuose.

Puiki ergonomika garantuoja nenutrūkstamą ir efektyvų darbą: "Individualus ir patogus krautuvo dizainas, įskaitant operatoriaus darbo vietą, yra itin svarbus, nes jis tiesiogiai veikia operatoriaus darbą, saugą, motyvaciją bei našumą", - priduria P. Fisher.

RX 20 darbo vieta suteikia operatoriui didesnę judėjimo laisvę, kuri prasideda nuo didelio laiptelio į kabiną. Kojų erdvės aukštis sumažintas 60 mm, o operatoriaus darbo vieta nuleista 50 mm . Salono vidinis aukštis padidėjo 16 mm, tad netgi aukštiems operatoriams lieka pakankamai vietos nuo galvos iki lubų. Įlipimo ir išlipimo saugumas yra patobulintas didesniu turėklu, neslidžios gumos kilimėliu ir grubiu laiptelio kraštu.

Erdvi vieta kojoms, tarp pedalų yra daug laisvos vietos, kad būtų galima patikimai valdyti krautuvą, esant ir dideliems darbo batams. Pedalai yra maži ir yra beveik tame pačiame aukštyje, tai leidžia sumažinti kojų apkrovą, valdant pedalais. Techninės priežiūros departamento mechanikai bus patenkinti padidėjusia vieta kojoms. Techniniai priežiūrai atlikti pakaks atsukti tik vieną skydelį, kad atsivertu neribota prieiga prie krautuvo dalių.

RX 20 veikia beveik be triukšmo. Kompanija STILL žymiai pagerino krautuvo triukšmo lygį. Visų pirma buvo gerokai sumažinti kėlimo siurblio ir vairavimo siurblio triukšmo lygiai. Naują operatoriaus darbo vietos koncepciją papildo daugybė daiktų saugojimo galimybių.

Tikslumas pagerina saugumą ir efektyvumą: STILL EASY control – visiškai naujas ekranas su valdymo bloku, yra saugumo ir duomenų mainų centras. Pilnai grafinis spalvotas ekranas su automatinio ryškumo kontrole yra apsaugotas paviršiaus, kuris yra atsparus įbrėžimams. Vairuotojas iš pirmo žvilgsnio mato ne tik visos mašinos parametrus, tokius kaip greitis, nuolydžio kampas, baterijos įkrovos lygis, energijos suvartojimas ir t.t., bet taip pat gali sistemos valdymo ir mygtukų pagalba, tiesiogiai valdyti judėjimo ir kėlimo būdus , atlikti daugelį kitų funkcijų, net mūvėdamas darbo pirštines. Eismo rodyklė ekrane padidina krovimo apyvartą ir saugumą.Įvairios pagalbinės funkcijos, tarp kurių judėjimo stabilumo būklės indikacija, taip pat greičio sumažėjimas su atraminio vežimėlio šakėmis, padidina ne tik saugumą, bet ir padeda tiksliai dirbti su prekėmis, o tai savo ruožtu didina prekių krovimo apyvartą. RX 20 taip pat naudoja jau žinomas pagalbines funkcijas, tokias kaip "Curve Speed Control", kuri automatiškai adaptuoja greitį posūkiuose pagal vairo pasukimo kampą.

"Siekiant padidinti šakinių krautuvų naudojimo efektyvumą, ateityje pagalbos sistemos bus vis svarbesnės operatoriui", - sako p. Fischer. Todėl mūsų inžinieriai nuolat kontroliuoja padėtį, kad galėtų projektuoti kitus pažangius sprendimus."

Kompanija STILL siūlo savo klientams individualius vidaus logistikos sprendimus, pagrįstus gerai išnagrinėtu šakinių krautuvų naudojimo vidaus logistikai, sandėliavimo įranga, specialia programine įranga, kompleksinėmis paslaugomis ir technine priežiūra. 1920 m. kompanijos įkųrėjo p. Ganso Štiliaus verslas, turintis didelį kūrybinį potencialą ir kokybę, greitai pavertė kompaniją pasauliniu garsiu ir stipriu prekės ženklu. Šiandien daugiau nei 8000 aukštos kvalifikacijos mokslinių tyrimų, plėtros, gamybos, pardavimo ir aptarnavimo skyrių specialistai dirba visame pasaulyje, stengdamiesi įvykdyti visus klientų pageidavimus. Mūsų įmonės sėkmės raktas yra aukštos kokybės produktai, įskaitant integruotus pramonės sprendimus didelėms, vidutinėms ir mažoms įmonėms, taip pat kompiuterių programas logistikos srityje ir veiksmingą sandėlių bei medžiagų srautų valdymą.

Naują RX20 seriją sudaro 13 keltuvų: septynį trijų ir šeši keturių ašių krautuvų modeliai, skirtų krovinių nuo 1,4 iki 2,0 tonų su 500mm svorio centru perkėlimui.

Naujas RX20 žymiai kompaktiškesnis, lyginant su senesniais modeliais. Ušsakovams, kuriems yra reikalingi ypač kompaktiški krautuvai su kėlimo galia 1,4 arba 1,6 tonos, geriausiai tiks ypač manevringi modeliai RX20-14C ir RX20-16C.

RX20 geriausiai tinka bendram naudojimui lauke ir patalpoje. Šio modelio krautuvas greitai ir saugiai gabena krovinius ilgais atstumais maksimaliu 20 km/h greičiu.

Palečių dėliojimas į aukštas lentynas RX20 modeliui nesudaro jokių sunkumų. Taip, pavyzdžiui, RX20-16L kelia 1,6 tonų krovinį maksimaliu kelimo greičiu 0,53 m/s iki 5900mm aukščio.

Ypatingai kompaktiškos konstrukcijos dėka, RX20 labai tinka naudojimui siauros praeities sandėliuose, kur reikia atlikti darbą per visą darbinį praėjimo plotį.

Siekiant užtikrinti, kad krautuvas visada demonstruotu savo našumą, kurio reikalaujama tam tikro darbo operacijos eigoje, klientas gali pasirinkti reikiamą rėžimą vienu mygtuko paspaudimu: geriausias energijos vartojimo efektyvumas arba didelė pakrovimo-iškrovimo apyvarta.

Keturių ašių krautuvų darbas siaurose praeigose pagerintas kombinuoto tilto ir nepriklausomos ratų pakabos dėka.

48 voltu elektrorautuvai su standartine šasi dabar gali būti varomi 625a/h akumuliatoriais pagal A arba B sujungimo shemą. Kaip ir ankstesnių modelių, RX20 sėkmės faktorius yra paprastas ir greitas šoninis akumuliatoriaus keitimas, naudojant krovininį vežimėlį.