Latvijas Русский

Apie kompaniją STILL

STILL GmbH turi beveik 100 metų istoriją. Ją pradėjo bendrovės įkūrėjas Hans Still dar 1920 metais Hamburge, Vokietijoje. Verslas prasidėjo nuo nedidelės elektros variklių remonto dirbtuvės, kurioje buvo du darbuotojai. Tačiau bendrovė sparčiai augo dėka steigėjo pastangų. Kai 1945 metais bendrovė STILL išleido savo pirmąjį elektrinį krautuvą, joje jau dirbo apie 1500 žmonių.

Verslas, kurį su dideliu kūrybiškumu ir unikaliu požiūriu pradėjo bendrovės įkūrėjas Hans Still, šiandien transformavo bendrovę STILL į sandėlio įrangos gamybos lyderį. Bendrovėje dirba apie 8000 kvalifikuotų darbuotojų, kurie kasdien užsiima produktų kūrimu, palaiko servisą ir tekia atsargines dalis. Bendrovė gavo pasaulinį statusą ir yra atstovaujama visuose žemynuose.

Gamybos pajėgumai apima 7 gamyklų. Pagrindinė šakinių krautuvų serijos RX50, RX20, RX60 ir RX70 ir reachtruck FM-X gamyba Europos rinkai yra sukoncentruota gamykloje Hamburge (Vokietija). Kita vokiečių gamykla Roitleninge gamina didelius aukštybinius rietuvus - komplektavimo krautuvus tipo MX-X, GX ir EK-X. Visa maža sandėliavimo technika, kuri tiekiama į Europos rinką, gaminama dviejose gamyklose Prancūzijoje ir Italijoje.

Bendrovė turi 20 atstovybių visame pasaulyje ir platų dilerių tinklą. STILL siūlo ne tik visą premium klasės kėlimo technikos spektrą – elektrinius palečių vežimėlius, rietuvus, komplektavimo krautuvus, šakinius krautuvus, bet ir "protingus" sprendimus intralogistikos srityje. Tai technikos parko valdymo sistemos, novatoriškos maitinimo sistemos Li-Ion technologijos pagrindu, robotizuoti sprendimai prekių transportavimo, atrankos ir saugojimo be žmogaus įsikišimo organizacijai. Sandėliavimo įranga STILL - Katalogas.